سخن دبیر

سخن دبیر

سپاس و ستایش آفریدگاری که با آیات وافر خویشتن را به ما شناساند و دربهای علم را برما گشود و عمری و فرصتی عطا فرمود تا بدان بنده ناآگاه خویش را در طریق علم و معرفت بیازماید.

پس از فرایندی دو ساله از 1395 تا 1397 و اخذ مجوزهای لازم، دانشگاه شهید چمران اهواز مفتخر است مجری برگزاری دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران باشد. با بهره مندی از تجربه کنگره های پیشین و به همت اعضای محترم هیئت علمی گروه مهندسی بیوسیستم دانشگاه شهید چمران اهواز، ریاست و اعضای محترم انجمن مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران، اتحادیه انجمن های علمی مکانیک بیوسیستم، مکانیزاسیون و ماشین های صنایع غذایی، برنامه های اولیه دوازدهمین دوره کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران تدوین گردید.

با همراهی و همفکری اعضای محترم کمیته های علمی و اجرایی، اتحادیه انجمن های علمی مکانیک بیوسیستم و با همراهی و مساعدت های مسئولین محترم دانشگاه شهید چمران اهواز فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. هرچند این فرایند فراز و نشیب زیادی به همراه داشت، با یاری خداوندگار این کنگره علمی در مورخ 16 الی 18 بهمن ماه 1398 برگزار خواهد شد.

با عنایت به نیاز اقتصادی کشور به افزایش بهره وری و تولید محصولات کشاورزی در این برهه حساس زمانی و با توجه به ظرفیت بالایی که در حوزه های مختلف مذکور در تحقق این مهم وجود دارد بر خود واجب دانستیم در برنامه برگزاری دوازدهمین دوره کنگره علاوه بر ارائه و مرور تازه های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف مهندسی مکانیک بیوسیستم ، مکانیزاسیون کشاورزی و ماشینهای صنایع غذایی، امکان مشارکت حداکثری اساتید، پژوهشگران، واحدهای تولیدی و صنعتی، مسئولین محترم واحدهای سیاست گذاری استانی و کشوری طی جلسات نشست پرسش و پاسخ به بحث و ارائه نظرات در راستای چالش های پیش رو و با هدف پاسخگویی به هر نیاز فراهم گردد.

همچنین جهت نیل به هدف بکارگیری نتایج پژوهش ها و به دنبال آن ایجاد انگیزه برای فعالیت های آینده و معرفی ظرفیت های علمی و پژوهشی به علاقه مندان به فعالیت در این حوزه ها، مقرر است نشست های تخصصی در موضوعات متنابه استان و کشور در حوزه های یاد شده برگزار گردد.

دکتر حسن ذکی دیزجی

دبیر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران



برای بزرگنمایی پوستر روی آن کلیک کنید

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه
061-33364057
0991-5676-271
ایمیل دبیرخانه
info@cbem.ir
آدرس دببرخانه :
خوزستان، اهواز، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشکده کشاورزی ، گروه مهندسی بیوسیستم، دبیرخانه کنگره
محل برگزاری:
اهواز - دانشگاه شهید چمران اهواز