درباره کنگره

درباره کنگره

کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران، بزرگترين گردهمايي متخصصين رشته های مهندسی مکانیک بیوسیستم (مکانیک ماشینهای کشاورزی و ماشینهای کشاورزی)، مکانیزاسیون کشاورزی و ماشینهای صنایع غذایی در سطح کشور مي‌‏باشد که از کنگره ششم به بعد ضمن اصلاح عنوان کنگره سعی شده است به صورت سالانه برگزار شود.

برگزاري کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم (ماشین‌هاي کشاورزي) و مکانیزاسیون ایران تاکنون به عنوان تجلیگاه ارائه آخرین یافته‌هاي علمی و پژوهشی در این حوزه، عرصه بی بدیلی جهت هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و تبادل تجربیات علمی و کاربردي اساتید، پژوهشگران و دانشجویان بوده است.

برگزاری کنگره فرصت مغتنمی برای گردهمایی مجدد میان اساتید، پژوهشگران، صاحب نظران، متخصصان، سیستگذاران واحدهای اجرایی کشور و علاقه مندان در حوزه های مذکور و بررسی چالش های علمی و اجرایی در فرآیند کاربری آن است.

از آنجا که نقش بکارگیري ماشین در عرصه کشاورزي و اهمیت توسعه بخش کشاورزي و صنایع وابسته به آن با هدف افزایش بهره‌وري تولید، خودکفایی و رسیدن به توسعه پایدار براي کلیه فعالان این بخش مبرهن است، این کنگره در ارتقاي جایگاه مهندسی ماشین‌هاي کشاورزي، مکانیک بیوسیستم، مکانیزاسیون کشاورزی و ماشینهای صنایع غذایی اهمیت ویژه‌اي دارد.

فرصت برگزاري دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران موقعیت مغتنمی است تا تمامی عزیزانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند، ماحصل تلاش‌هاي خود را در گرهمایی فاخر و ارزشمند به معرض تماشاي ذهن‌هاي مشتاق و جویاي دانستن و آموختن بگذارند و در این نشست علمی به گفتگو و بحث و تبادل نظر بپردازند.برای بزرگنمایی پوستر روی آن کلیک کنید

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه
061-33364057
0991-5676-271
ایمیل دبیرخانه
info@cbem.ir
آدرس دببرخانه :
خوزستان، اهواز، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشکده کشاورزی ، گروه مهندسی بیوسیستم، دبیرخانه کنگره
محل برگزاری:
اهواز - دانشگاه شهید چمران اهواز